363085-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Broker / MSP dienstverlening - Inhuur Personeel PWN
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Broker / MSP dienstverlening - Inhuur Personeel PWN
Beschrijving: PWN was op zoek naar een Opdrachtnemer die een integrale dienstverlening kan leveren op het gebied van het inhuren van extern personeel. Het gaat hierbij om Broker- of MSP dienstverlening.
Interne identificatiecode: Aanbesteding Broker / MSP dienstverlening - Inhuur Personeel
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79610000 Plaatsing van personeel, 79621000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van kantoorpersoneel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000