2. Procedure
Procedure
Titel: Aanschaf tweedehands haakarmvoertuig
Beschrijving: Aanschaf tweedehands 6x2 haakarmvoertuig + aanhanger Eur 142.000,-
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34140000 Zware motorvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34223000 Aanhangwagens en opleggers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Aanschaf tweedehands Haakarm voertuig en aanhanger
Beschrijving: Aanschaf tweedehands Haakarm voertuig en aanhanger
Interne identificatiecode: 1