363173-2024 - Mededinging
Nederland – Drankenautomaat – Warme dranken
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Warme dranken
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het afsluiten van een overeenkomst met 1 opdrachtnemer ten behoeve van koude en warme drankenautomaten voor de termijn van 4 jaar, met mogelijkheid tot verlenging van 4 x 1 jaar, voor 11 automaten. De gemeente Hof van Twente is een Fairtrade gemeente, het leveren van Fairtrade koffie is een harde eis. Tevens dient de chocolademelk Fairtrade te zijn. Daar we vitaliteit belangrijk vinden, stellen we het op prijs om een chocolademelk te leveren met minder suiker en een niet gesuikerde melk (topping). Gedurende het contract dient het mogelijk te zijn zonder extra kosten (buiten de in het prijzenblad opgenomen kosten) te maken om automaten extra te laten plaatsen of automaten te verminderen. Dit kan ook zijn op locaties waar de afdeling bedrijfsvoering verantwoordelijk voor is/wordt. U kunt hierbij denken aan bijvoorbeeld de aangrenzende bibliotheek. Omschrijving van de opdracht De opdracht 'Koffie- en drankautomaten' bestaat uit: Het leveren, (ver)plaatsen en gebruiksklaar opstellen van 11 automaten op de locaties Gemeentehuis, Bibliotheek, Salut van de opdrachtgever; Leveren van Fairtrade (automaat) ingrediënten; Voorraadbeheer te voeren over de (automaat) ingrediënten. Preventief en correctief onderhoud van de automaten; Het verzorgen van de automaten voor de uitgebreide (wekelijkse) schoonmaak (service). Het begeleiden zolang nodig wordt geacht van onze medewerkers met een afstand tot de arbeidsmarkt m.b.t. de dagelijkse schoonmaak/spoeling en/of bijvullen. Het trainen van deze medewerkers voor de implementatie plaatsvindt. Het recyclen/hergebruiken van koffiedik.
Interne identificatiecode: T87902
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare aanbesteding.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42968100 Drankenautomaat
Aanvullende classificatie (cpv): 15860000 Koffie, thee en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000