363214-2024 - Resultaat
Nederland – Technische controle van gebouwen – Technische risico inspecties
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Technische risico inspecties
Beschrijving: Zie offerteaanvraag 500000
Interne identificatiecode: 2023-VGU-039
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71631300 Technische controle van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Interne identificatiecode: 1