Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232400 Bouwwerkzaamheden voor riool
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Agglomeratie Leiden en Bollenstreek (NL337)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Leiden
Geraamde duur