363268-2024 - Resultaat
Nederland – Tolkdiensten – aanbesteding voor tolkdiensten t.b.v. GGD Hart voor Brabant, GGD West-Brabant en GGD Noord- en Oost-Gelderland
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: aanbesteding voor tolkdiensten t.b.v. GGD Hart voor Brabant, GGD West-Brabant en GGD Noord- en Oost-Gelderland
Beschrijving: De GGD Hart voor Brabant (hierna: ‘GGD HvB’), GGD Noord- en Oost-Gelderland (hierna: ‘GGD NOG’) en de GGD West-Brabant (hierna: ‘GGD WB’) zijn aanbestedende dienst en tevens Opdrachtgevers. De GGD HvB, GGD NOG en GGD WB zullen als separate contractpartij fungeren en sluiten een eigen overeenkomst met de winnende Inschrijver. Binnen de GGD-en wordt gebruik gemaakt van tolkdiensten bij de verschillende contacten en consulten met inwoners van onze regio die de Nederlandse taal niet machtig zijn. Dit kunnen onder andere statushouders en vluchtelingen zijn. Diverse afdelingen maken gebruik van tolkdiensten. (JGZ, Seksuele gezondheid, TB, Infectieziektebestrijding en gezondheidsbevordering). De aard van het gesprek kan zeer divers zijn. Denk hierbij aan opvoedkundig advies aan ouders, gesprekken rondom seksualiteit en SOA’s, gezondheidsvoorlichting. Opdrachtgever is op zoek naar één Opdrachtnemer die in de volledige behoefte aan tolkdiensten kan voorzien. Flexibiliteit, integriteit en professionaliteit zijn hierbij van groot belang. Zie het beschrijvend document.
Interne identificatiecode: HSCDOC-1368817716-4131
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De aanbesteding vindt plaats volgens de Europese richtlijn nr. 2014/24/EG en de Aanbestedingswet 2012. De Opdrachtgever heeft binnen de kaders van de bovenvermelde richtlijn en wetgeving de keuze gemaakt voor de Europees Openbare procedure. Inschrijvingen beoordeeld op basis van het gunningcriterium Economisch Meest Voordelige Inschrijving, waarbinnen is gekozen voor de variant ‘beste prijs-kwaliteit verhouding’. Hierbij zal de (geldige) Inschrijver met de beste prijs-kwaliteitverhouding de opdracht (voorlopig) gegund krijgen.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79540000 Tolkdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Europese Aanbesteding voor tolkdiensten t.b.v. GGD Hart voor Brabant, GGD West-Brabant en GGD Noord- en Oost-Gelderland
Beschrijving: Opdrachtgever is op zoek naar één Opdrachtnemer die in de volledige behoefte aan tolkdiensten kan voorzien. Flexibiliteit, integriteit en professionaliteit zijn hierbij van groot belang. Binnen de GGD-en wordt gebruik gemaakt van tolkdiensten bij de verschillende contacten en consulten met inwoners van onze regio die de Nederlandse taal niet machtig zijn. Dit kunnen onder andere statushouders en vluchtelingen zijn. Diverse afdelingen maken gebruik van tolkdiensten. (JGZ, Seksuele gezondheid, TB, Infectieziektebestrijding en gezondheidsbevordering). De aard van het gesprek kan zeer divers zijn. Denk hierbij aan opvoedkundig advies aan ouders, gesprekken rondom seksualiteit en SOA’s, gezondheidsvoorlichting.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht kan worden verlengd.