See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst elektriciteitswerken
Beschrijving: Raamovereenkomst elektriciteitswerken
Interne identificatiecode: PPP0FG-848/5298/2024-037bis
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45310000 Aanleg van elektriciteit
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024-037bis_1