363490-2024 - Resultaat
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Onderhoud bermen en watergangen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud bermen en watergangen
Beschrijving: Onderhoud bermen en watergangen a) Het maaien van wandelpaden; b) Het maaien van haagvoet(en); c) Het maaien van kruispunten, uitzichthoeken en bochten; d) Het maaien van meterstroken langs fietspaden of verharde weg; e) Het maaien van grasvelden en een heuvel; f) Het maaien van loof van bolgewassen; g) Het (bij)maaien van grasstroken met palen en bomen; h) Het maaien van overstorten (bovenkant, talud en bodem); i) Het maaien van invasieve exoten; j) Opruimen grof zwerfafval voorafgaand aan de maaironde (bermen en grasvelden); k) Het maaien van bermen (standaard beheer); l) Het maaien van bermen (ecologisch beheer); m) Het maaien van grasvelden, taluds en heuvel(s); n) Het (bij)maaien rondom vangrails; o) Het (uit)maaien en ruimen van watergangen; p) Het opruimen en afvoeren van vrijgekomen maaisel (Waterschap); q) Het maaien van bloemrijk gras. Overige werkzaamheden r) Werkzaamheden in het kader van de Omgevingswet en natuur; s) Het treffen van verkeersmaatregelen; t) Het ter beschik 0
Interne identificatiecode: SIW010264
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Onderhoud bermen en watergangen a) Het maaien van wandelpaden; b) Het maaien van haagvoet(en); c) Het maaien van kruispunten, uitzichthoeken en bochten; d) Het maaien van meterstroken langs fietspaden of verharde weg; e) Het maaien van grasvelden en een heuvel; f) Het maaien van loof van bolgewassen; g) Het (bij)maaien van grasstroken met palen en bomen; h) Het maaien van overstorten (bovenkant, talud en bodem); i) Het maaien van invasieve exoten; j) Opruimen grof zwerfafval voorafgaand aan de maaironde (bermen en grasvelden); k) Het maaien van bermen (standaard beheer); l) Het maaien van bermen (ecologisch beheer); m) Het maaien van grasvelden, taluds en heuvel(s); n) Het (bij)maaien rondom vangrails; o) Het (uit)maaien en ruimen van watergangen; p) Het opruimen en afvoeren van vrijgekomen maaisel (Waterschap); q) Het maaien van bloemrijk gras. Overige werkzaamheden r) Werkzaamheden in het kader van de Omgevingswet en natuur; s) Het treffen van verkeersmaatregelen; t) Het ter beschikking stellen van materieel.
Interne identificatiecode: 1