Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen op het hierboven vermelde adres
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Rijinstructie capaciteit
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 80411200 Rijlessen
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze tender heeft betrekking op de Europese openbare aanbestedingsprocedure inzake leveren en verzorgen van Rijinstructie capaciteit.
De opdracht is verdeeld in drie (3) percelen.
Deze aanbesteding heeft tot doel het sluiten van één Raamovereenkomst met één Opdrachtnemer per perceel.
Negometrix
De leidraad en bijlagen kunt u downloaden bij 'Vragenlijsten' onder 'Leidraad en bijlagen'. Om de documenten te kunnen downloaden dient u zich eerst in Negometrix (kosteloos) te registreren en aan te melden voor deze aanbesteding. Inschrijven dient digitaal op Negometrix te worden gedaan.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
Maximumaantal percelen dat aan één inschrijver mag worden gegund: 3
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Rijinstructie capaciteit Noord Nederland
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 80411200 Rijlessen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Rijopleiding C, 200 Opleidingsdagen
Rijinstructie capaciteit Midden Nederland
Perceel nr.: 2
Rijopleiding C, 1000 Opleidingsdagen
Rijopleiding E achter C, 200 Opleidingsdagen
Rijinstructie capaciteit Zuid Nederland
Perceel nr.: 3
Rijopleiding C, 2200 Opleidingsdagen
Rijopleiding E achter C, 600 Opleidingsdagen
Rijopleiding E achter B, 400 Opleidingsdagen
Rijopleiding D, 400 Opleidingsdagen