Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85121200 Diensten door medische specialisten
Aanvullende classificatie (cpv): 85141000 Diensten verleend door medisch personeel
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst heeft een vaste looptijd van 2 jaar en kan met 2 x 1 jaar verlengd worden.
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Zuid-Limburg (NL423)