363998-2025 - Mededinging
Nederland – Stofferingsdiensten – Kantoorstoffering
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Kantoorstoffering
Beschrijving: UWV wil een Raamovereenkomst sluiten met één (1) leverancier voor het leveren, aanbrengen, incidenteel repareren, verwijderen en afvoeren van nieuwe of hergebruikte Kantoorstofferingsproducten, en alle hiermee verband houdende werkzaamheden. De geraamde waarde is gebaseerd op een prognose van de uit te voeren projecten in het meerjarenplan van de afdeling Huisvesting en Facilitair.
Interne identificatiecode: MH.2025.579
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98394000 Stofferingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 39515410 Binnenzonwering, 39515430 Jaloezieën, 39531310 Tapijttegels, 45432100 Aanbrengen en afwerken van vloeren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: P1 - Kantoorstoffering
Interne identificatiecode: 1