II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Realisatie van 10 - 12 appartementen en 24 parkeerplekken
Kwaliteitscriterium - Naam: Plan van Aanpak: bouwkwaliteit, planning en overlastbeperking, Duurzaamheid, SROI / Weging: 20
Prijs - Weging: 50