2. Procedure
Procedure
Titel: Brillen en Bijkomende dienstverlening DJI 2024
Beschrijving: De scope van de aanbesteding bestaat uit het leveren van Brillen, reparatie van Brillen en het uitvoeren van Bijkomende dienstverlening. Hieronder wordt door de Aanbestedende dienst het volgende verstaan: 1. Leveren van Brillen, 2. Uitvoeren reparatie van bril; 3. Bijkomende dienstverlening, bestaande uit: • Op Locatie uitvoeren van een mobiele oogmeting bij Justitiabelen; • Op Locatie aanmeten van Brillen bij Justitiabelen; • Op Locatie bijstellen van Brillen van Justitiabelen; • Op Locatie zorgdragen voor instructie/geven training aan de medische dienst van DJI over de uitvoer van een visustest.
Interne identificatiecode: 358604
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33734000 Brillen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000