364607-2023 - ResultaatNederland-Rotterdam: Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Accountantsdiensten
Referentienummer: 210051
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
EA Accountantsdiensten voor de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond.
In bijgaand Beschrijvend document staat de te volgen procedure beschreven om in te schrijven op onderhavige aanbesteding.
De aanbesteding zal geheel digitaal plaats vinden op Negometrix. Voor de werking van het platform kunt u de instructie 'digitaal aanbieden' raadplegen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De scope van de opdracht bestaat uit de volgende dienstverlening:
De vaste jaarlijks terugkerende dienstverlening:
• Algemene certificerende functie (inclusief SISA regeling). Dit betreft de controle van de jaarrekening inclusief de benodigde IT audits.
• Rapport van bevindingen en managementletter.
• Natuurlijke adviesfunctie.
• Het (doen) controleren van de declaratie inzake het Ambulance FLO-overgangsrecht.
• Het (doen) afgeven van de controleverklaring bij de NZA declaratie van de ambulancedienst.
Optionele dienstverlening:
• Review halfjaarcijfers.
• Aanvullende verklaringen bij (deel) verantwoordingen.
• Specifieke aandachtspunten controle
• Aanvullende projecten