See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Verwerking asbesthoudend materiaal afkomstig van recyclageparken en bronophaling binnen het werkingsgebied van IOK Afvalbeheer
Beschrijving: Verwerking asbesthoudend materiaal afkomstig van recyclageparken en bronophaling binnen het werkingsgebied van IOK Afvalbeheer
Interne identificatiecode: PPP12C-509/5025/Asbest 2025-2027
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Asbest 2025-2027_1