365464-2026 - Resultaat
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Microsoft Azure Licenties
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Microsoft Azure Licenties
Beschrijving: Raamcontract (Enterprise Agreement) van 3 of 5 jaar voor de levering van licenties en de bijbehorende services voor gebruik van het Microsoft Azure-platform. Dit omvat onder meer Azure-infrastructuurdiensten, Databricks en Power BI
Interne identificatiecode: PPP0N3-4879/6382/PRO/MB/2025/00217
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: PRO/MB/2025/00217_1