365482-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Inhuur Uitzendkrachten & Specialistisch personeel
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur Uitzendkrachten & Specialistisch personeel
Beschrijving: Aanbesteding voor de inhuur van Uitzendkrachten (perceel 1) en Specialistisch personeel (perceel 2) ten behoeve van het CAK Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: INK25.003
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Inhuur Uitzendkrachten
Beschrijving: Inhuur Uitzendkrachten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: N.v.t.
Perceel: LOT-0002
Titel: Inhuur Specialistisch personeel
Beschrijving: Inhuur Specialistisch personeel
Interne identificatiecode: 2