365532-2026 - Resultaat
België – Sanitair – Raamovereenkomst voor het leveren van onderdelen voor sanitaire- en verwarmingsinstallaties voor een periode van maximum 4 jaar
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van onderdelen voor sanitaire- en verwarmingsinstallaties voor een periode van maximum 4 jaar
Beschrijving: De opdracht behelst een raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer. Om de opdrachtdocumenten te kunnen downloaden wordt u gevraagd een e-mailadres op te geven. Op dit e-mailadres zal alle eventuele communicatie gevoerd worden tijdens de plaatsingsprocedure, zoals daar zijn de eventuele vragen en antwoorden, ontbrekende pagina's of documenten,... Het is in uw belang dat u de opdrachtdocumenten via de link vermeld in het publicatiebericht downloadt en een geldig e-mailadres opgeeft.
Interne identificatiecode: PPP03T-8524/6334/6340.L.009
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44411000 Sanitair
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 6340.L.009_1