2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoudsbestek openbare verlichtingsinstallatie Gemeente Bunschoten
Beschrijving: Onderhoud openbare verlichtingsinstallatie gemeente Bunschoten Onderhoud openbare verlichtingsinstallaties gemeente Bunschoten
Interne identificatiecode: 2024-06-OV-DE
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50232100 Onderhoud van straatverlichting
Aanvullende classificatie (cpv): 34928510 Straatlichtmasten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Onderhoud openbare verlichtingsinstallatie Gemeente Bunschoten Onderhoud openbaren verlichtingsinstallaties gemeente Bunschoten
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 50232000 Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten
Opties:
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing.