365730-2026 - Resultaat
België – Verzekeringsdiensten – Vernieuwing van de Verkeringsportefeuille van het OCMW van Sint-Pieters-Woluwe- 01.07.2026 TOT 31.12.2029
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Vernieuwing van de Verkeringsportefeuille van het OCMW van Sint-Pieters-Woluwe- 01.07.2026 TOT 31.12.2029
Beschrijving: Vernieuwing van de Verkeringsportefeuille van het OCMW van Sint-Pieters-Woluwe- 01.07.2026 TOT 31.12.2029
Interne identificatiecode: PPP0LD-539/6064/2025/052
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: LOT 1
Beschrijving: LOT 1
Interne identificatiecode: 2025/052_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Cyber sécurité
Beschrijving: Cyber sécurité
Interne identificatiecode: 2025/052_2