365915-2026 - Mededinging
Nederland – Bouwwerkzaamheden – Herinneringscentrum Kamp Westerbork Bouwteamaannemer
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Herinneringscentrum Kamp Westerbork Bouwteamaannemer
Beschrijving: De opdracht betreft de gefaseerde vernieuwing van het Herinneringscentrum Kamp Westerbork. Deze vernieuwing is noodzakelijk om het centrum toekomstbestendig te maken en bezoekers in de toekomst nog beter te kunnen ontvangen, informeren en raken. De huidige voorzieningen sluiten onvoldoende aan bij de ambities op het gebied van herdenken, educatie en duurzaamheid, en ook de routing en infrastructuur vragen om aanpassing. -
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Bouwteamaannemer Herinneringscentrum Kamp Westerbork
Beschrijving: De opdracht betreft de gefaseerde vernieuwing van het Herinneringscentrum Kamp Westerbork. Deze vernieuwing is noodzakelijk om het centrum toekomstbestendig te maken en bezoekers in de toekomst nog beter te kunnen ontvangen, informeren en raken. De huidige voorzieningen sluiten onvoldoende aan bij de ambities op het gebied van herdenken, educatie en duurzaamheid, en ook de routing en infrastructuur vragen om aanpassing. 12.500.000
Interne identificatiecode: 1