365954-2023 - MededingingNederland-Enschede: Welzijnszorg die niet in tehuizen wordt verstrekt
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Wijkwelzijnswerk
Referentienummer: 2023-31-BL/T37026
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
85312400 Welzijnszorg die niet in tehuizen wordt verstrekt
II.1.4.
Korte beschrijving
Gemeente Enschede als aanbestedende dienst, wil één opdrachtnemer contracteren voor het wijkwelzijnswerk.
Deze aanbesteding wordt gedaan om een overeenkomst af te sluiten voor een periode van 3 jaar, met achtereenvolgens de mogelijkheid van één keer 3 jaar en één keer 2 jaar verlengen. Dit betekent dat er in totaal een maximale looptijd van 8 jaar is. Omdat we continuïteit in de wijk belangrijk vinden, maken we de keuze voor een periode van maximaal 8 jaar. De startdatum van de opdracht is 1 januari 2024.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 14 040 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Onder deze opdracht voor het wijkwelzijnswerk vallen:
1. Het leveren van een bijdrage aan het welzijn van inwoners en de veerkracht van wijken en buurten.
2. De verantwoordelijkheid voor het  functioneren van de wijkwijzers.
3. Een bijdrage leveren aan de doorontwikkeling van het brede welzijnsveld.