366016-2024 - Resultaat
Nederland – Diverse medische instrumenten en producten – EA Instrumenten optometrie en orthoptie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Instrumenten optometrie en orthoptie
Beschrijving: De opdracht betreft de aanschaf van Instrumenten, instrumentarium en testen inclusief bijbehorende software ten behoeve van de kliniek Oogzorg. Bij aanschaf van een instrument uit de af te sluiten Raamovereenkomst wordt tevens het onderhoud, waaronder het ijken, voor het betreffende instrument afgenomen.
Interne identificatiecode: HU.INK.2023.023
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33190000 Diverse medische instrumenten en producten
Aanvullende classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000