366043-2025 - Mededinging
Nederland – Zand – Zandleverantie Flora Campus Westland
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Zandleverantie Flora Campus Westland
Beschrijving: Grondleverantie t.b.v. gebiedsontwikkeling (bouwrijp maken) Flora Campus Westland. 25000 m3 zand waarvan: - 20.000 m3 klasse Wonen - 5000 m3 klasse Landschap/natuur
Interne identificatiecode: D2025-11920
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie hiervoor het beschrijvend document.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 14211000 Zand
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Grondleverantie t.b.v. gebiedsontwikkeling (bouwrijp maken) Flora Campus Westland. 25000 m3
Interne identificatiecode: 1