366230-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Adviseur Business Control /Business Controller P&C (32 uur)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Adviseur Business Control /Business Controller P&C (32 uur)
Beschrijving: Je bent sparringpartner voor één of meerdere afdelingshoofden uit het MT en faciliteert hen in hun verantwoordelijkheid voor integraal management. Daarnaast staan we voor interessante uitdagingen waaraan jij een eigen bijdrage kunt leveren, zoals de verdere professionalisering van de P&C cyclus. Denk hierbij bijvoorbeeld aan het versimpelen van de financiële administratie, het verbeteren van de rapportages en het optimaliseren van diverse P&C processen en het beschrijven daarvan. Jij kunt als opdrachtnemer op projecten worden ingezet en je voelt je prettig bij het oplossen van complexe vraagstukken. De rol als trekker van een P&C product waarbij je de werkzaamheden coördineert en samenwerkt met meerdere disciplines vanuit de ODRU is je op het lijf geschreven. De komende maanden ga je in ieder geval aan de slag met de verdere professionalisering van de P&C cyclus en processen. Hierbij kom je met werkbare voorstellen en voer je zelf ook acties uit die benodigd zijn om de gewenste resultaten te realiseren.
Interne identificatiecode: Financieel/economisch/control
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1