366553-2024 - Mededinging
Nederland – Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten – Vervanging besturingskasten en realisatie Real Time Control sturingen drukriolering
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Vervanging besturingskasten en realisatie Real Time Control sturingen drukriolering
Beschrijving: De opdrachtgever is voornemens om de besturingskasten, ook wel schakelkasten genoemd, van in totaal circa 775 drukrioolgemalen clustergewijs te vervangen. De huidige buitenkasten waarin de besturingskasten zijn ondergebracht zijn in goede staat en kunnen ongewijzigd hergebruikt worden. Na de vervanging van de besturingskasten dient de RTC sturing onder begeleiding van beheerder NAD Gemalenbeheer op de nieuwe situatie per cluster worden geïmplementeerd en geoptimaliseerd. Zie verder aanbestedingsdocumenten. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 1499102
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Gemeente Pijnacker-Nootdorp
Beschrijving: Gemeente Pijnacker-Nootdorp
Interne identificatiecode: 1