See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: 2024-035 - Het bestrijden van verschillende soorten ongedierte
Beschrijving: De onderhavige opdracht betreft een raamovereenkomst voor het bestrijden van alle soorten ongedierte op verschillende locaties conform de bepalingen van onderhavige opdrachtdocumenten. Bestrijdingen worden uitgevoerd in gebouwen eigendom van de opdrachtgever, nl. in appartementsgebouwen (zowel hoog- als laagbouw), in gemeenschappelijke ruimtes (kelders, bergingen, EGW-lokalen, gangen, liften, …), en/of buitenomgeving, in rijhuizen en/of tuinen, in kantoren, ondergrondse garages of garagecomplexen.
Interne identificatiecode: 2024-035
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90670000 Desinfectering en ongediertebestrijding binnen een stedelijke en/of landelijke omgeving
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024-035 - Perceel 1
Beschrijving: Bestrijding van kakkerlakken (op afroep)
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 2024-035 - Perceel 2
Beschrijving: Bestrijding van bedwantsen (op afroep)
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: 2024-035 - Perceel 3
Beschrijving: Bestrijding van van andere plaagdieren (op afroep)
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: 2024-035 - Perceel 4
Beschrijving: Bestrijding van ratten en muizen (op afroep én jaarlijkse bestrijdingen)
Interne identificatiecode: 4