367141-2023 - ResultaatBelgië-Wilrijk: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aanbieden van managed services op IT-infrastructuur
Referentienummer: ISVAG-2022/0037-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
De dienstverlening van deze Opdracht wordt opgedeeld in volgende 3 deelopdrachten:
- Deelopdracht 1: De deelopdracht voor het verzorgen van de licenties voor de hard- en software van ISVAG;
- Deelopdracht 2: De deelopdracht voor het aanbieden van managed services en ondersteuning in de vorm van onder meer het aanbieden van een helpdesk die de Opdrachtgever ondersteunt bij problemen gerelateerd aan IT-infrastructuur;
- Deelopdracht 3: De deelopdracht voor de interne ondersteuning op de ISVAG-locatie.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding