367276-2023 - ResultaatNederland-Geldermalsen: Tuinbouwdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Maaien bermen en watergangen Neder Betuwe
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77300000 Tuinbouwdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Maaien bermen en watergangen in de gemeente Neder Betuwe
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
maaien bermen en watergangen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Circa € 175.000 per jaar