36730-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten voor onderwijs en opleiding – Europese aanbesteding Intermediair externe opleidingen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding Intermediair externe opleidingen
Beschrijving: De Opdrachtnemer stelt een Platform beschikbaar waar iedere DNB medewerker alle door de medewerker te volgen Opleidingen kan boeken. De Opdrachtnemer biedt via dit Platform een divers opleidingsaanbod aan, een en ander zoals in het Beschrijvend document beschreven. In beginsel worden alle Opleidingen geboekt/geregistreerd en gefactureerd/betaald via de Opdrachtnemer; dit houdt in dat de Opdrachtnemer voor alle Opleidingen de Backoffice taken uitvoert. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Beschrijvend document.
Interne identificatiecode: T022-703930947-35160
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000