2. Procedure
Procedure
Titel: Reisagent - Erasmus MC
Beschrijving: De opdracht in de vorm van een reisagent voor het boeken van dienstreizen en verblijf in het buitenland voor het Erasmus MC Zie offerteleidraad
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63510000 Reisbureaudiensten en dergelijke
Aanvullende classificatie (cpv): 63500000 Reisbureau- en touroperatordiensten, hulp aan toeristen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Reisagent
Beschrijving: Zie offerteleidraad
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 63500000 Reisbureau- en touroperatordiensten, hulp aan toeristen
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging