367422-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor onderwijs en opleiding – Content - Oxford University Press 2024-2026
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Content - Oxford University Press 2024-2026
Beschrijving: Toegang tot diverse review tijdschriften Wetenschappelijk onderwijs: Erasmus Universiteit Rotterdam, including Erasmus MC / Radboud Universiteit, including Radboudumc / Rijksuniversiteit Groningen, including UMC Groningen / Tilburg University / Universiteit Utrecht, including UMC Utrecht / Universiteit Van Amsterdam, including Amsterdam UMC locatie AMC / Vrije Universiteit Amsterdam, including Amsterdam UMC locatie VUmc / Wageningen University & Research / Open Universiteit / Universiteit Leiden, including LUMC / Universiteit Maastricht, including MUMC / Universiteit Twente
Interne identificatiecode: OUP2024
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Journals van Oxford University Press
Interne identificatiecode: 1