367766-2022 - MededingingBelgië-Halle: Systeem voor klinische chemie
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Oproep tot aanvraag tot deelneming - Raamovereenkomst voor de aankoop, levering en gebruiksklare installatie van laboratoriumapparatuur chemie/immunochemie gekoppeld met een pre-analytisch systeem inclusief reagentia, verbruiksgoederen en onderhoud
Referentienummer: AZSINTMARIA/2022-021
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33159000 Systeem voor klinische chemie
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 6 246 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
38432000 Analyseapparatuur, 38434000 Analysatoren
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Deze opdracht behelst een raamovereenkomst voor de aankoop, levering en gebruiksklare installatie van laboratoriumapparatuur chemie/immunochemie gekoppeld met een pre-analytisch systeem inclusief reagentia, verbruiksgoederen en onderhoud.
Het voorwerp van deze overeenkomst betreft een overeenkomst die voorziet in:
• de levering, plaatsing en gebruiksklare installatie van een toestel voor laboratoriumapparatuur chemie/immunochemie gekoppeld met een pre-analytisch systeem met de nodige hard- en software waarbij een optimale integratie in de bestaande omgeving dient gerealiseerd te worden. Het klinisch laboratorium dient te allen tijde operationeel te blijven tijdens de implementatie.
• de realisatie van de koppeling met het GLIMS,
• de levering van reagentia, controles, kalibratoren, verbruiksgoederen en een onderhoudscontract,
• volledige opleiding van de gebruikers,
• Nederlandstalige gebruikershandleiding,
• functionele en operationele validatie.
Alle aangeboden toestellen en eventuele toebehoren hebben, waar van toepassing, zichtbaar een CE label. Alle nodige conformiteitsattesten dienen voorgelegd te worden en de nodige keuringen dienen voor gebruik uitgevoerd te worden door het door de preventiedienst opgelegde controleorgaan en zijn inbegrepen in de prijs van de offerte.
De reagentia en verbruiksgoederen moeten eveneens voldoen aan alle wettelijke voorschriften.