367814-2024 - Resultaat
België – Bussen en touringcars – Aankoop schoolbus
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop schoolbus
Beschrijving: Aankoop schoolbus
Interne identificatiecode: PPP04O-467/4051/2024008
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34121000 Bussen en touringcars
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024008
Opties:
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (Zie technische bepalingen) Vereiste opties (Zie technische bepalingen)