367982-2021 - ResultaatNederland-Anna Paulowna: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Publicatie DAS inhuur personeel gegunde opdrachten Q2 2021
Referentienummer: 100619
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Publicatie DAS inhuur personeel gegunde opdrachten Q2 2021.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Instelling van een Dynamisch aankoopsysteem voor de inhuur van extern personeel.