See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: meerjarige raamovereenkomst van leveringen voor de aankoop en onderhoud van draagbare elektronische ademanalyse- en ademtesttoestellen ten voordele van de geïntegreerde politie
Beschrijving: aankoop en onderhoud van draagbare elektronische ademanalyse- en ademtesttoestellen
Interne identificatiecode: Procurement 2023R3106
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38430000 Detectie- en analyseapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Procurement 2023R3106 - 1
Interne identificatiecode: 1