2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van Infliximab voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de aankoop van Infliximab voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: 2026-3031
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33652000 Antineoplastische en immunomodulerende middelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1