2. Procedure
Procedure
Titel: Mobiele telefoons (aanschaf) ROC Nijmegen
Beschrijving: Levering van mobiele telefoons d.m.v. webshop met aanbod waar mob. telefoons met vouchercodes besteld kunnen worden met daarbij de mogelijkheid voor gedeeltelijke ideal-betaling door medewerkers. Levering vindt plaats op thuisadres medewerker. Geen verdere dienstverlening. Indicatieve raming is € 415.000 incl. BTW gedurende alle contractjaren (incl. optiejaren).
Interne identificatiecode: ROCN414
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32250000 Mobiele telefoons
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Levering van mobiele telefoons. Er is geen ander perceel. zie eerder.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: er zijn twee optiejaren na de initiële contractsduur.