2. Procedure
Procedure
Titel: EU Schoonmaakdienstverlening De Nieuwe Kolk / Biblionet Drenthe
Beschrijving: Het betreft schoonmaakdienstverlening aan de Nieuwe Kolk en Biblionet gezamenlijk gevestigd in cultureel complet 'De Nieuwe Kolk' in Assen. Het complex bevat o.a. theaterzalen, bioscoop, bibliotheek, kantoren en logistieke ruimten. Door de verscheidenheid aan gasten is kwaliteit in relatie tot gastvrijheid een belangrijk aspect in de dienstverlening. Het betreft een overeenkomst met een eerste vaste periode van drie jaren verlengbaar voor een periode van zevenmaal één jaar. Het betreft een totaal oppervlakte van circa 17.000 m2 bruto; waarvan circa 13.750 m2 schoon te maken.
Interne identificatiecode: 2025-SMO304218
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het betreft beperkte wijzigingen en uitbreidingen in de schoon te maken oppervlakten, alsmede aanpassingen in frequenties gedurende de looptijd.