See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Reinigingsbedrijf Midden Nederland - Europees openbare aanbesteding Inhuur voertuigen en materieel
Beschrijving: Deze offerteaanvraag bevat informatie die deelnemers nodig hebben om een idee te kunnen krijgen van de inhoud van de opdracht om op die manier te kunnen besluiten of zij een inschrijving in willen dienen. Daarnaast worden deelnemers door middel van deze offerteaanvraag nader geïnformeerd over de procedure die de aanbestedende dienst zal volgen om tot een overeenkomst te komen met één onderneming die de uitvoering van de opdracht op zich zal nemen. Deze offerteaanvraag is bedoeld voor exclusief gebruik door deelnemers voor het indienen van een inschrijving. Alle informatie in deze offerteaanvraag dient vertrouwelijk behandeld te worden. De aanbesteding bestaat uit vijf percelen. • Perceel 1: Personenwagens • Perceel 2: Bestelwagens • Perceel 3: Vrachtwagens t.b.v. afvalinzameling en reiniging • Perceel 4: Veegmachines • Perceel 5: Wielladers -
Interne identificatiecode: IBMN-2023-RMN-SS-008
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60100000 Wegvervoersdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 34144510 Voertuigen voor werkzaamheden in verband met vast afval, 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval, 90612000 Straatveegdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Vrachtwagens t.b.v. afvalinzameling en reiniging
Beschrijving: Vrachtwagens t.b.v. afvalinzameling en reiniging
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Veegmachines
Beschrijving: Veegmachines
Interne identificatiecode: 4