368857-2025 - Mededinging
Nederland – Bodemonderzoeksdiensten – Bodemgerelateerde en niet-bodemgerelateerde Calamiteitendienst
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Bodemgerelateerde en niet-bodemgerelateerde Calamiteitendienst
Beschrijving: Zie aanbestedingstukken
Interne identificatiecode: 705671
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71351500 Bodemonderzoeksdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval, 90522000 Diensten in verband met vervuilde grond, 90700000 Milieuzorgdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000