368945-2024 - Resultaat
Nederland – Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten – Aanbesteding telemetriesysteem gemeente Zundert
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanbesteding telemetriesysteem gemeente Zundert
Beschrijving: Levering nieuw telemetriesysteem voor (afval)waterobjecten Het doel van de opdracht is dat er een nieuwe hoofdpost conform programma van eisen (PvE) wordt geleverd en onderhouden gedurende de contractperiode. De hoofdpost betreft een SAAS-oplossing welke zonder in te loggen op een platform van de leverancier van de hoofdpost direct te benaderen is via een webbrowser.
Interne identificatiecode: Z23-000594
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 48150000 Software voor industriële controle, 48200000 Software voor netwerken, internet en intranet, 48600000 Database- en besturingssoftware, 48800000 Informatiesystemen en servers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Aanbesteding telemetriesysteem
Beschrijving: Het doel van de opdracht is dat er een nieuwe hoofdpost conform programma van eisen (PvE) wordt geleverd en onderhouden gedurende de contractperiode. De hoofdpost betreft een SAAS-oplossing welke zonder in te loggen op een platform van de leverancier van de hoofdpost direct te benaderen is via een webbrowser. Zie PvE
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Opdracht geldt voor een periode van 5 jaar met een mogelijke jaarlijkse uitbreiding van 10 x 1 jaar.