2. Procedure
Procedure
Titel: Meerinzicht Senior adviseur Belastingen
Beschrijving: In verband met vertrek van een collega zijn we op zoek naar een senior adviseur Belastingen. Als senior adviseur Belastingen coördineer je de inhoudelijke taken binnen het team Belastingen. Voor je collega’s ben je het aanspreekpunt van het team. Als senior adviseur speel je een belangrijke rol in de ontwikkeling en samenwerking van het team. Je bent deskundig op het gebied van de gemeentelijke belastingen, de invordering en de Wet WOZ. Naast het coördineren zijn je belangrijkste werkzaamheden het adviseren binnen het vakgebied en het borgen van de voortgang en de kwaliteit en doelmatigheid van de werkzaamheden binnen het team. Je blijft up-to-date wat betreft nieuwe (landelijke) ontwikkelingen en anticipeert hierop. Daarnaast initieer en trek je zelf projecten.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Dynamisch aankoopsysteem
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000