2. Procedure
Procedure
Titel: Videoproducties
Beschrijving: TenneT wil toe naar een situatie waar zij gebruik kan maken van 1 hoofdleverancier voor videoproducties, waarbij TenneT de vrijheid behoudt om waar nodig, snel of effectief met lokale partijen te kunnen schakelen. De coördinatie en eindregie van lokale partijen verlopen via de hoofdleverancier en de betaling via TenneT. TenneT schat in dat 95% van de opdracht bestaat uit het maken van videoproducties en de overige 5% uit het voeren van regie en coördinatie van lokale partijen en wordt per opdracht bepaald. Belangrijk is dat de te contracteren hoofdleverancier de centrale regie gaat voeren op het geschoten beeldmateriaal. Deze contractant is verantwoordelijk voor het bewaken van de visual identity van alle videoproducties. TenneT zal in samenspraak met de hoofdleverancier hierover werkbare afspraken maken. De leverancier moet beschikken over één centrale database waarin (ook) het ruwe beeldmateriaal van als de eindproducten van TenneT zijn opgeslagen. TenneT is als opdrachtgever eigenaar van deze beelden en kan hier te allen tijde aanspraak op maken. Op dit moment wordt er tussen de 2-4 TB aan videomateriaal voor TenneT opgeslagen bij de huidige contractant. Opgeleverde (eind-)producten worden verzonden aan TenneT, TenneT zal deze zelf ook opslaan in haar systeem voor gebruik in haar externe en interne kanalen. Soepel contact en snel kunnen schakelen in productie en nabewerking wordt erg gewaardeerd. Het begrijpen van de visuele identiteit en positionering van TenneT is essentieel. Daarnaast moet een leverancier kunnen en willen samenwerken met recentelijk aanbesteedde grafische vormgevers, animatoren en conceptontwikkelaars voor TenneT, daar waar opdrachten meerdere aspecten in zich hebben. Het opvragen van beeldfragmenten door TenneT bij de leverancier moet mogelijk zijn en soepel verlopen. Na het aflopen van de overeenkomst volgend uit deze aanbesteding moet het materiaal overgedragen worden aan een nieuwe contractant. Hiervoor wordt een exitstrategie opgesteld. De leverancier zal altijd over de juiste veiligheidscertificaten moeten beschikken wanneer er op locatie gefilmd wordt. Om deze reden ‘Offshore’ -producties buiten de scope van deze tender gehouden, aangezien hier zeer specifieke eisen aan worden gesteld. TenneT’s ambitie is om haar ecologische voetafdruk zo klein mogelijk te krijgen. Dit wordt ook van haar leveranciers gevraagd. Hoe de leveranciers hier invulling aan geeft zal onderdeel zijn van het selectieproces. Denk daarbij bijvoorbeeld aan het minimaliseren van CO2 uitstoot in de vorm van vervoer of opslag van data. Zie hiervoor ook onze supplier code of conduct: https://netztransparenz.tennet.eu/fileadmin/user_upload/Company/Procurement/DE/Supplier_Code_of_Conduct.pdf Na contracteren zal TenneT samen met de leverancier afspraken maken over een regelmatige evaluatie-cyclus. Daar zal zowel worden stilgestaan bij de toetsing van kwaliteit, en ook de samenwerking met elkaar.
Interne identificatiecode: EU-434
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 92111000 Productie van films en video's
Aanvullende classificatie (cpv): 92110000 Productie van films en video's en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000