See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Springer licentie
Beschrijving: Springer licentie
Interne identificatiecode: UL-Springer licentie
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: UL-Springer licentie - 1
Beschrijving: Springer licentei
Interne identificatiecode: 1