2. Procedure
Procedure
Titel: Binnenstoffering
Beschrijving: Het tussentijds vervangen en specialistisch onderhouden van Binnenstoffering evenals de levering van verschillende soorten vloerbedekking en raambekleding €5.000.000
Interne identificatiecode: DJI-STOFFERING-24
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 39531000 Tapijten, 39534000 Tapijten voor industrieel gebruik, 44112200 Vloerbedekking, 45430000 Aanbrengen van vloer- en wandbekleding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het tussentijds vervangen en specialistisch onderhouden van Binnenstoffering evenals de levering van verschillende soorten vloerbedekking en raambekleding
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Opties om te verlengen.