2. Procedure
Procedure
Titel: Hanging Baskets en bloempiramides 2025-2034
Beschrijving: Gemeente Schouwen-Duiveland wil via een aanbestedingsprocedure een 10-jarige overeenkomst (2 jaar met 2 verlengopties van 4 jaar) met één partner aangaan voor het leveren, het plaatsen, het onderhouden en het verwijderen van hanging baskets en bloempiramides. Waarde circa € 60.000 per jaar Totale waarde initiële opdracht 1-10-2024 t/m 30-09-2026: € 120.000 Totale waarde 2 verlengopties van 4 jaar: € 480.000 Totale waarde opdracht volledige looptijd opdracht van 10 jaar: € 600.000
Interne identificatiecode: 2024–1090222
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Met de winnende inschrijver sluiten we een 2 jarige overeenkomst af. De overeenkomst gaat in op 1 oktober 2024 en eindigt op 30 september 2026. Wij kunnen de overeenkomst 2 keer verlengen met 4 jaar. De overeenkomst loopt tot uiterlijk 30 september 2034.