369720-2024 - Resultaat
Nederland – Ondersteunende uitrusting – EA Honden ge- en verbruiksartikelen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Honden ge- en verbruiksartikelen
Beschrijving: Deze opdracht betreft de levering van Honden ge- en verbruiksartikelen en maatwerk/modificaties op artikelen ten behoeve van de militaire werkhond. Voor deze Europese aanbesteding wordt het deel bijtpakken niet meegenomen, dit in verband met de lage prognose. Het MWH-bestand omvat ca. 250 honden. Een deel van dit bestand voert taken uit in (wereldwijde) uitzendgebieden. De levering van de Artikelen strekt zich alleen uit voor locaties binnen Nederland, exclusief de Waddeneilanden. In de komende jaren verwacht Defensie een uitbreiding van het totale MWH-bestand naar ca. 300.
Interne identificatiecode: 20716919
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35820000 Ondersteunende uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 19000000 Leder, textielweefsels, kunststof en rubber materialen, 37400000 Sportartikelen en -uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000