369922-2025 - Mededinging
België, Nederland – Maritieme bouwwerkzaamheden – Beheer en onderhoud Nautische installaties SRK/MRCC
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Beheer en onderhoud Nautische installaties SRK/MRCC
Beschrijving: Beheer en onderhoud Nautische installaties SRK/MRCC incl. aankoop en plaatsing
Interne identificatiecode: 16EN2024/8
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45244000 Maritieme bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 50333000 Onderhoud van radiocommunicatie-uitrusting, 32352200 Onderdelen en toebehoren voor radaruitrusting, 38115000 Radarapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 16EN2024/8 - 1
Beschrijving: Het beheer en onderhoud van de nautische installaties incl. aankoop en plaatsing
Interne identificatiecode: 1