37011-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten in verband met bosbouw – Bosaannemer
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Bosaannemer
Beschrijving: Het voorzien van 150 hectaren boscompensatie in de Provincie Limburg.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77230000 Diensten in verband met bosbouw
Aanvullende classificatie (cpv): 03000000 Landbouw- en veeteelt-, kwekerij-, visserij-, bosbouw- en aanverwante producten, 03400000 Producten van bosbouw en bosexploitatie, 77231600 Bebossingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000